HAVALE / EFT İLE ÖDEME ;

Kare Teknik Ticaret, Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME ;

https://www.daiwapeletsoba.com 256 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. https://www.daiwapeletsoba.com web sitesinden anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Sistemimizde BDDK lisanslı PAYTR Altyapısı kullanılmaktadır. % 100 Güvenilir Alışveriş yapabilirsiniz.

TESLİMAT

Siparişleriniz onaylandıktan sonra 5 (Beş) iş günü içinde Kargo firmasına teslim edilir (Bazı soba modellerinde üretim siparişe göre gerçekleştiğinden teslimat gecikebilir). Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir. ÜCRETSİZ KARGO olan ürün siparişlerinde kargo masrafı tarafımıza aittir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. 

NOT: KARGO GÖNDERİMİ KARGO MERKEZİ OLAN İL/İLÇE GİBİ KARGO ŞİRKETİNİN HİZMET VERDİĞİ NOKTAYA KADAR YAPILABİLİR. EĞER KARGO ŞİRKETİNİN TESLİMAT ADRESİ VERDİĞİNİZ YERE HİZMETİ BULUNMAMAKTA İSE BU DURUMDAN ŞİRKETİMİZ SORUMLU TUTULAMAZ. LÜTFEN EĞER KIRSAL ALANLARDA UZAK NOKTALARA SİPARİŞ VERECEKSENİZ VEYA ADRESİNİZ KARGO DAĞITIM ALANININ DIŞINDA İSE MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN KARGONUZUN HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE GÖNDERİLECEĞİNİZ ÖĞRENEREK; KARGO ŞİRKETİ İLE GÖRÜŞÜP KARGONUZUN ADRESİNİZE KADAR GELİP GELEMEYECEĞİNİ ÖĞRENİNİZ.

NOT: KARGOLARIN ÇALIŞMA PRENSİBİNE GÖRE; Tek parçada ağırlığı 201 kg – 300 kg arasında OLAN ÜRÜNLER KARGO MERKEZİNDE TESLİMAT YAPILIR, BİNA KAPISINDA TESLİMAT YAPILMAZ. EĞER ALDIĞINIZ ÜRÜN 201 KG VE ÜZERİNDE İSE LÜTFEN BU KONUYU DİKKATE ALINIZ